The page is still under construction

Artsurem.com'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizin kargo, ve teslimat bilgileri aşağıdaki şekildedir.

Kargo Ücretleri

Artsurem.com Aras Kargo ile anlaşmalıdır. Tutarı 99 TL altında olan siparişlerin kargo ücretleri sipariş verilen ürünlerin desi değerine göre hesaplanarak müşteriden siparişle birlikte tahsil edilmektedir. 99 TL ve üzeri siparişlerin kargo bedelleri artsurem.com tarafından karşılanmaktadır.

Siparişleriniz T.C. sınırları içinde yukarıda adı geçen kargo şirketlerinin hizmet verdiği tüm il ve ilçelere gönderilebilmektedir. K.K.T.C. ürün teslimatımız yoktur.

Siparişim Ne Zaman Gönderilecek

a) Kredi Kartı ödemeli siparişler

Mesai günleri içerisinde saat 15:00'a kadar verilmiş olan ve ödemesi Kredi Kartı ile yapılan siparişler aynı gün kargo edilmektedir.

b) Banka Havalesi Ödemeli Siparişler

Mesai günleri içerisinde saat 15:00'a kadar verilmiş olan ve ödemesi Banka Havalesi ile yapılmış olan siparişler aynı gün kargo edilmektedir.

c) Aras Kargo Kapıda Ödemeli Siparişler Mesai günleri içerisinde saat 15:00'a kadar verilmiş olan Kapıda Ödemeli siparişler aynı gün kargo edilmektedir.

Yaşanabilecek teknik problemler, kargo şirketinden kaynaklı gecikmeler ve istisnai durumlar gecikmeye sebep olabilmektedir.

Teslimatın Farklı Bir Adrese/Kişiye Yapılmasını İstiyorum Sipariş esnasında sizden fatura ve teslimat olmak üzere iki farklı adres ve kimlik bilgisi istenmektedir. Siparişinizi istediğiniz adrese/kişiye teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen bize haber veriniz.

Siparişinizdeki ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayınız.