The page is still under construction

artsurem.com’da ödemelerinizi kredi kartınızla veya banka havalesi/EFT yoluyla kolaylıkla ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Sipariş işlemi ödemenin gerçekleştirilmesi ile başlar. Eser için istenen tutar hesaplarımıza geçmeden satın alma işlemi tamamlanmış sayılmaz, rezerve yapılamaz.

Sanal Alışverişin Güvencesi 3D SECURE artsurem.com'da !

3D Secure Nedir?

Internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Banka hesabına havale /EFT yöntemi ile işleminizi tamamlamak isterseniz ödeme sayfasındaki ilgili seçeneği tıklamanız ve aşağıdaki bilgilerle havale/EFT işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Banka bilgileri;

Alıcı; Artsürem Bilim Sanat Danışmanlık A.Ş .

Halk Bankası :
Alıcı: Artsürem Bilim Sanat Danışmanlık Bilişim A.Ş.
ŞUBE KODU : 1331
ŞUBE : Halkbank Gaziosmanpaşa Şubesi
IBAN: TR88 0001 2001 3310 0010 1002 30
HESAP NO: 10100230

İşleminizi hafta sonu bile yapmışsanız ve internet kullanıcısı iseniz bankanıza ileri tarihli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz. Ödemeye ait dekontu bilgi@artsurem.com adresine e-mail ile göndermeniz işlemlerinizin hızlanmasına yardımcı olacaktır.